Rozrůstající se město, set z 25 dílků podlahového puzzle

kliknutím zvětšíte
Rozrůstající se město, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
Rozrůstající se město, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Rozrůstající se město, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Rozrůstající se město, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Rozrůstající se město, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Velikost setu Velikost dilku
ks
Kód:PSM025003
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 695,- Kč
Sklad:2 ks
Výhodné sady - Tématické sady

Představujeme vám náš hrací set se silnicemi a řekou, který je složen z 25 dílků podlahové puzzle. Tento set vám umožní vytvořit si vlastní jedinečnou herní plochu plnou dobrodružství.

S celkovou velikostí 96 x 96 cm, tedy téměř 1 m2, tento set nabízí dostatečný prostor pro rozvinutí vaší kreativity. Každý dílek je navržen tak, aby se snadno spojoval s ostatními ve všech směrech a mohl být otáčen podle vašich představ. To znamená, že možností pro vytvoření různých variant je mnoho.

Hrací set obsahuje také řeku, která přidává další rozměr do hry. Vaše auta a lodě budou moci projet přes mosty a prozkoumat nové dobrodružství na vodních cestách.

Co je skvělé, je možnost rozšíření tohoto setu. Můžete dokoupit další jednotlivé dílky nebo celé sety a propojit je s tímto setem. Tím získáte ještě větší rozlohu a nekonečné možnosti pro stavbu a hraní.

Ať už jste malý dobrodruh nebo malá závodnice, tento hrací set vám přinese hodiny zábavy a fantazie. Vytvořte si svůj vlastní svět plný silnic, mostů a dobrodružství. Bude to emocionální jízda, která vás nadchne a bude vás bavit znovu a znovu.

Celková délka silnice vč. parkovišť je cca. 360 cm.

Proč si tento hrací set se silnicemi a řekou koupit:

  1. Kreativní a variabilní hra: Set obsahuje 25 dílků podlahové puzzle, které lze spojovat a otáčet ve všech směrech. Tím získáte nekonečné možnosti a varianty pro stavbu své vlastní herní plochy plné silnic a řek. Vaše děti budou moci vyjádřit svou kreativitu a fantazii při vytváření různých scénářů a dobrodružství.

  2. Velká herní plocha: S rozměry 96 x 96 cm nabízí tento set dostatečný prostor pro rozvinutí hry. Vaše děti budou mít dost místa pro stavbu svého vlastního města nebo silniční sítě. Velká plocha umožní více hráčům zapojit se do hry a sdílet zábavu.

  3. Propojení s dalšími dílky a sety: Tento set je kompatibilní s dalšími dílky a sety, které můžete dokoupit. Můžete tak postupně rozšiřovat svou herní plochu a vytvářet stále větší a rozmanitější scény. Propojení s dalšími sety umožňuje také sdílení hry s přáteli nebo rodinou.

  4. Emocionální zážitek: Hra s tímto setem silnic a řekou je emocionální a vzrušující. Vaše děti budou zažívat dobrodružství a zážitky při řízení aut a lodí přes mosty a vodní cesty. Hra podporuje jejich fantazii a nabízí nekonečné příležitosti pro hravou a radostnou zábavu.

  5. Vývoj dovedností: Hra s tímto setem podporuje vývoj různých dovedností u dětí. Při stavbě a propojování dílků rozvíjejí jemnou motoriku a prostorové myšlení. Hra podporuje také sociální interakce a spolupráci, když děti sdílejí své vize a příběhy se svými vrstevníky.

Tento hrací set se silnicemi a řekou je tedy skvělou investicí, která přináší nejen zábavu, ale také podporuje rozvoj dětských dovedností a kreativity.

Rozměr: 96 x 96 cm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Vybíráme pro Vás