Puzzle na podlahu silnice výjezd levý

kliknutím zvětšíte
Podlahove puzzle silnice vyjezd levy
Podlahove puzzle silnice vyjezd levy Puzzle na podlahu silnice výjezd levý Postav Si Město Puzzle na podlahu silnice výjezd levý Postav Si Město Puzzle na podlahu silnice výjezd levý Postav Si Město Puzzle na podlahu silnice výjezd levý Postav Si Město Puzzle na podlahu silnice výjezd levý Postav Si Město Puzzle na podlahu silnice výjezd levý Postav Si Město
ks
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 29,- Kč
Sklad:798 ks
Silnice

Nájezd, výjezd ze silnnice, benzínové pumpy nebo jen odbočka na parkoviště. Můžete z nich také složit kruhový objezd. Záleží jen na Vás, jak tento dílek použijete. Nám přišel vcelku důležitý :). Je to zatím první dílek který jsme museli udělat dvakrát, jednou doleva a jednou doprava. Díky tomu můžete udělat vjezd a výjezd na místo mimo hlavní silnici, třeba tu benzinku. 

Předmětem prodeje je pouze jeden díl puzzle. Ostatní hračky a dílky jsou zobrazeny na obrázcích pouze jako příklad hry a skládání.

Rozměr: 195 x 195 mm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Související zboží - Puzzle na podlahu silnice výjezd levý

 
Kreativní sada - Město Tří Mostů, sada 49 dílků podlahového puzzle
Kreativní sada - Město Tří Mostů, sada 49 dílků podlahového puzzle
ks
Cena1 323,-

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam