Přístaviště, sada 49 dílků podlahového puzzle

Kreativní sada - Přístaviště, sada 49 dílků podlahového puzzle

kliknutím zvětšíte
Přístaviště, sada 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
ks
Kód:PSM049005
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 1 225,- Kč
Sklad:3 ks
Výhodné sady - Střední sady

Jaké to je mít vlstní přístav? A ještě v dětském pokoji? To zjistíte s naší novou sadou Přístaviště. Hrací set, který otevírá dveře do světa nekonečné zábavy a dobrodružství pro vaše děti! 

Naložit, vyložit, odvést, přivést. Třeba materiál na stavbu domu. Nebo rovnou hradu. Nebo můžete stavět silnice. Kde abuodu mosty? Jinak se přes řeku nedostanete. Nechybí ani staveniště, přechody, parkoviště a autobusové zastávky.

Všechna autíčka, zvířátka a lodě budou mít konečně proč si hrát.

Díky své velikosti 1,7 m2 a naprosté variabilitě děti zabaví opravdu na dlouho.

Vhodné i pro více dětí najednou.

Proč byste si měli vybrat právě naše Přístaviště? 

1. Neomezená zábava: Díky 49 dílkům podlahového puzzle a celkové velikosti 130 x 130 cm se vaše děti nikdy nebudou nudit. 

2. Flexibilní konstrukce: Dílky lze spojovat ve všech směrech a otáčet jakkoli, což umožňuje tvořit nespočet variant silniční sítě. Můžete stavět cesty z jedné místnosti do druhé nebo vytvářet unikátní tvary.

3. Rozšiřitelnost: Pokud vaše děti potřebují více prostoru pro své dobrodružství, můžete jednoduše dokoupit další dílky nebo sety a propojit je s Přístavištěm.

4. Stimulace kreativity a představivosti: Tento hrací set podporuje rozvoj motorických dovedností, řešení problémů, týmové práce a komunikace mezi dětmi.

Nečekejte déle a objednejte si Přístaviště ještě dnes! Udělejte radost svým ratolestem a dopřejte jim nekonečné hodiny zábavy s tímto inovativním hracím setem. Buďte součástí jejich vzrušujícího dobrodružství ve světě silnic a vodních toků!

Rozměr: 130 x 130 cm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam