Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle

Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle

kliknutím zvětšíte
Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Zoopolis, set 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Velikost dilku
ks
Kód:PSM049002
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 1 323,- Kč
Sklad:3 ks
EAN: 08593085101738
Výhodné sady - Střední sady

Zoopolis: Kreativní a zábavný svět, kde vaše děti objevují nekonečné dobrodružství!

Představujeme vám Zoopolis - dokonalý hrací set, který rozzáří oči vašich dětí a rozvine jejich fantazii! Tento unikátní a promyšleně navržený set nabídne nejen hodiny zábavy, ale také podpoří rozvoj motorických dovedností a tvořivosti. Ať už vaše děti milují zvířátka, autíčka nebo lodě, Zoopolis je přesně to pravé pro ně!

**5 hlavních důvodů, proč si vybrat Zoopolis:**

1. **Neomezená zábava:** 49 dílků podlahového puzzle umožňuje stavit silnice, velkou zoo i řeku tak, jak si vaše dítě přeje. Celková délka silnice včetně parkovišť dosahuje téměř 5,5 metru - prostor pro hraní nikdy nebude chybět!
2. **Nekonečné možnosti kombinací:** Dílky lze spojovat ve všech směrech a otáčet je podle potřeby. Vaše dítě může každý den objevovat novou variantu svého vlastního světa a tvořit nejrůznější tvary.
3. **Flexibilní řešení:** Zoopolis se snadno přizpůsobí prostoru, který máte k dispozici - můžete stavět silnice z jedné místnosti do druhé nebo vytvářet jakýkoliv jiný tvar podle potřeby.
4. **Rozšiřitelnost:** Pokud byste chtěli rozšířit svět Zoopolis, stačí dokoupit další dílky nebo sety a snadno je propojit. Vaše dítě tak bude mít stále více možností pro hraní a objevování.
5. **Kvalita a bezpečnost:** Zoopolis je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné, lehké a snadno se čistí. Set je navržen tak, aby byl bezpečný pro vaše dítě.

Nečekejte ani minutu déle! Objednejte si Zoopolis ještě dnes a uvidíte úsměv na tváři vašeho dítěte, jak objevuje nové dobrodružství ve svém vlastním světě plném zábavy!

Rozměr: 130 x 130 cm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Vybíráme pro Vás