Kreativní sada - Město Dvou Břehů, sada 50 dílků podlahového puzzle

Kreativní sada - Město Dvou Břehů, sada 50 dílků podlahového puzzle

kliknutím zvětšíte
Kreativní sada - Město Dvou Břehů, sada 50 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
Kreativní sada - Město Dvou Břehů, sada 50 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Město Dvou Břehů, sada 50 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Město Dvou Břehů, sada 50 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Město Dvou Břehů, sada 50 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Město Dvou Břehů, sada 50 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Město Dvou Břehů, sada 50 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Město Dvou Břehů, sada 50 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
ks
Kód:PSM050001
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 1 250,- Kč
Sklad:2 ks
Výhodné sady - Střední sady

Velké Zoo s velkou řekou a hustou sítí silnic. Hrací set, který otevírá dveře do nového světa. Světa zábavy a dobrodružství pro vaše děti! 

Představte si ta dobrodružství, která hračky spolu s dětmi zažijí. Postavíte dnes z řeky pobřeží moře? Nebo rovnou ostrov? A na ostrově budou dinosauři nebo piráti? Jedinou hranicí je dětská fantazie a ta hranic nemá Usmívající se

Všechna autíčka, zvířátka a lodě budou mít konečně proč si hrát.

Díky své velikosti 1,75 m2 a naprosté variabilitě děti zabaví opravdu na dlouho.

Vhodné i pro více dětí najednou.

Proč byste si měli vybrat právě Město Dvou Břehů? 

1. Neomezená zábava: Díky 50 dílkům podlahového puzzle a celkové velikosti 186 x 94 cm se vaše děti nikdy nebudou nudit. 

2. Flexibilní konstrukce: Dílky lze spojovat ve všech směrech a otáčet jakkoli, což umožňuje tvořit nespočet variant silniční sítě. Můžete stavět cesty z jedné místnosti do druhé nebo vytvářet unikátní tvary.

3. Rozšiřitelnost: Pokud vaše děti potřebují více prostoru pro své dobrodružství, můžete jednoduše dokoupit další dílky nebo sety a propojit je s Městem Dvou Břehů.

4. Stimulace kreativity a představivosti: Tento hrací set podporuje rozvoj motorických dovedností, řešení problémů, týmové práce a komunikace mezi dětmi.

Nečekejte déle a objednejte si Město Dvou Břehů ještě dnes! Udělejte radost svým ratolestem a dopřejte jim nekonečné hodiny zábavy s tímto inovativním hracím setem. Buďte součástí jejich vzrušujícího dobrodružství ve světě silnic a vodních toků!

Rozměr: 186 x 94 cm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Vybíráme pro Vás