Kreativní sada - Azurové Pobřeží, sada 49 dílků podlahového puzzle

Kreativní sada - Azurové pobřeží, sada 49 dílků podlahového puzzle

kliknutím zvětšíte
Kreativní sada - Azurové Pobřeží, sada 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
Kreativní sada - Azurové Pobřeží, sada 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Azurové Pobřeží, sada 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Azurové Pobřeží, sada 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Azurové Pobřeží, sada 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Azurové Pobřeží, sada 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Azurové Pobřeží, sada 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Kreativní sada - Azurové Pobřeží, sada 49 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
ks
Kód:PSM049004
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 1 323,- Kč
Sklad:3 ks
Výhodné sady - Střední sady

Ano, i Vaše děti mohou mít v dětském pokoji poloostrov obklopený mořem, zálivy plné lodí a zvířátek. Hustou síť silnic se zastávkami, přechody, parkovišti i helipadem. Hrací set, který otevírá dveře do nového světa. Světa zábavy a dobrodružství pro vaše děti! 

Představte si ta dobrodružství, která hračky spolu s dětmi zažijí. Vojenská základna na poloostrovu střežící celé město před nájezdy pirátů. Zálivy plné nebezpečných žraloků, nebo jen místo, kam se chodí napít všechny zvířátka. Dostatek silníc pro všechna autíčka a dobrodružství s nimi.

Všechna autíčka, zvířátka a lodě budou mít konečně proč si hrát.

Vhodné i pro více dětí najednou.

Proč byste si měli vybrat právě Azurové pobřeží? 

1. Neomezená zábava: Díky 49 dílkům podlahového puzzle a celkové velikosti 130 x 130 cm se vaše děti nikdy nebudou nudit. 
2. Flexibilní konstrukce: Dílky lze spojovat ve všech směrech a otáčet jakkoli, což umožňuje tvořit nespočet variant silniční sítě. Můžete stavět cesty z jedné místnosti do druhé nebo vytvářet unikátní tvary.

3. Rozšiřitelnost: Pokud vaše děti potřebují více prostoru pro své dobrodružství, můžete jednoduše dokoupit další dílky nebo sety a propojit je s Azurovým pobřežím.

4. Stimulace kreativity a představivosti: Tento hrací set podporuje rozvoj motorických dovedností, řešení problémů, týmové práce a komunikace mezi dětmi.

Nečekejte déle a objednejte si Azurové Pobřeží ještě dnes! Udělejte radost svým ratolestem a dopřejte jim nekonečné hodiny zábavy s tímto inovativním hracím setem. Buďte součástí jejich vzrušujícího dobrodružství ve světě silnic a vodních toků!

Rozměr: 130 x 130 cm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam