Centrum města s jezírkem, set z 25 dílků podlahového puzzle

kliknutím zvětšíte
Centrum města s jezírkem, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
Centrum města s jezírkem, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Centrum města s jezírkem, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Centrum města s jezírkem, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Centrum města s jezírkem, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Velikost setu Velikost dilku
ks
Kód:PSM025004
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 695,- Kč
Sklad:3 ks
Výhodné sady - Tématické sady

Vítejte ve světě nekonečné zábavy a fantazie s naším hracím setem "Centrum města s jezírkem"! Tento úžasný set je složen z 25 dílků podlahového puzzle, které se mohou spojovat a otáčet ve všech směrech. To znamená, že vaše děti mohou vytvořit nekonečné varianty a scénáře a vytvořit si vlastní rozmanité a dobrodružné město!

S rozlohou téměř 1 m2, tento set vám poskytuje obrovský prostor pro stavbu a rozšíření městského prostředí plného budov, silnic a parků. Můžete si představit, jaké příběhy a dobrodružství se v tomto živém městě mohou odehrávat! Vaše děti se stanou skutečnými architekty a budovateli svého vlastního města plného zábavy a překvapení.

A to není vše! S možností dokoupení dalších dílků a setů můžete své město ještě rozšířit a propojit s dalšími herními oblastmi. Budete mít možnost vytvořit si obrovské a fantastické město, ve kterém se každý den může objevovat něco nového a vzrušujícího.

Když budete stavět a hrát si s tímto setem, vaše kreativita a fantazie rozkvete. Vaše děti budou moci vytvořit neuvěřitelné příběhy, plné dobrodružství a objevování. Budou rozvíjet své stavební dovednosti a prostorové myšlení, a přitom se bavit a užívat si spoustu radosti.

Nenechte si ujít tuto fantastickou příležitost! Kupte si náš hrací set "Centrum města s jezírkem" a odstartujte dobrodružství ve svém vlastním městě plném zábavy, přátelství a fantazie. Připravte se na nekonečné hodiny hravé zábavy, která vás bude naplňovat emocemi a vzrušením!

Celková délka silnice vč. parkovišť je cca. 420 cm.

Proč si hrací set "Centrum města s jezírkem" koupit?

  1. Neomezená kreativita: S tímto setem budou vaše děti mít neomezené možnosti pro vyjádření své kreativity. Můžou vytvářet vlastní městské scény, plánovat silnice a parky. Každý den mohou objevovat nové nápady a příběhy, které se odehrávají v jejich vlastním vymyšleném městě.

  2. Rozvíjení dovedností: Hra s tímto setem podporuje rozvoj různých dovedností u dětí. Při stavbě a propojování dílků rozvíjejí jemnou motoriku a prostorové myšlení. Taktéž se učí plánovat a koordinovat výstavbu města, což podporuje jejich organizační schopnosti.

  3. Fantastická interaktivita: Díky propojení s dalšími dílky a sety je možné vytvořit rozsáhlé městské prostředí, které mohou sdílet s přáteli nebo rodinou. Vaše děti se mohou zapojit do společného hraní, sdílet své příběhy a vytvářet města společně. Tato interaktivita podporuje sociální interakce a spolupráci.

  4. Realistické a detailní prvky: Dílky tohoto setu jsou navrženy s důrazem na detaily, což přináší realistický vzhled města. Promyšlené silnice a živé parky přispívají k realistickému a přitažlivému hernímu prostředí. Vaše děti se budou cítit jako skuteční městští plánovači a objevitelé.

  5. Zábava plná emocí: Hraní s tímto setem je plné emocí a vzrušení. Vaše děti si vytvářejí vlastní příběhy a dobrodružství, která se odehrávají v jejich vlastním městě. Budou zažívat radost a vzrušení při stavbě, objevování a interakci s různými prvky města.

S tímto hracím setem "Centrum města s jezírkem" vaše děti objeví svět neomezené kreativity, zábavy a dobrodružství. Vytvořte si své vlastní město a zažijte spolu s vašimi dětmi nezapomenutelné chvíle plné radosti a fantazie.

Rozměr: 96 x 96 cm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Vybíráme pro Vás