Zoo s parkovištěm a řekou, set z 25 dílků podlahového puzzle

kliknutím zvětšíte
Zoo s parkovištěm a řekou, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
Zoo s parkovištěm a řekou, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Zoo s parkovištěm a řekou, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Zoo s parkovištěm a řekou, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Zoo s parkovištěm a řekou, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Velikost setu Velikost dilku
ks
Kód:PSM025002
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 695,- Kč
Sklad:3 ks
Výhodné sady - Tématické sady

Zoo s parkovištěm a řekou - Hrací set pro malé dobrodruhy a milovníky zvířat!

Představujeme Vám úžasný hrací set "Zoo s parkovištěm a řekou", který nabídne Vašim dětem nekonečné hodiny zábavy, fantazie a kreativity. Tento jedinečný set, složený z 25 dílků podlahového puzzle, je ideálním doplňkem pro všechna ta zvířátka, domečky nebo farmy, které doma máte.

S touto nádhernou Zoo se silnicemi, parkovištěm a řekou budou Vaše děti mít možnost vybudovat si svůj vlastní svět plný dobrodružství! Dílky jsou navrženy tak, aby bylo možné je spojovat dohromady ve všech směrech a jakkoli otáčet. To umožňuje hned několik variant rozložení a prostoru pro fantazii.

Celková velikost setu je 96 x 96 cm (téměř 1 m2) s délkou silnice včetně parkovišť cca. 140 cm. A co je nejlepší? Můžete dokoupit další jednotlivé dílky nebo sety a vše propojit do gigantického hracího prostoru!

5 hlavních důvodů, proč si pořídit Zoo s parkovištěm a řekou:

1. Nekonečná zábava: Hrací set nabídne Vašim dětem hodiny a hodiny neomezené zábavy a dobrodružství s jejich oblíbenými zvířátky.
2. Rozvoj kreativity: Dílky lze spojovat dohromady ve všech směrech, což umožňuje hned několik variant rozložení a prostor pro fantazii a kreativitu.
3. Velký hrací prostor: Celková velikost setu je téměř 1 m2, což poskytuje dostatek místa pro všechna ta zvířátka, domečky nebo farmy, které doma máte.
4. Možnost rozšíření: Můžete dokoupit další jednotlivé dílky nebo sety a vše propojit do gigantického hracího prostoru!
5. Vysoká kvalita: Set je vyroben z odolného materiálu a splňuje veškeré bezpečnostní normy pro dětské hračky.

Nenechte Vaše děti čekat na svou novou Zoo s parkovištěm a řekou! Pořiďte jim tento fantastický hrací set ještě dnes a užijte si společné chvíle plné radosti, smíchu a kreativity.

Rozměr: 96 x 96 cm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Vybíráme pro Vás