Závodní okruh Demolition Derby, set z 25 dílků podlahového puzzle

kliknutím zvětšíte
Podlahové puzzle Demolition Derby
Podlahové puzzle Demolition Derby Velikost setu Velikost dilku
ks
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 950,- Kč
Sklad:12 ks
Hotové sety

Hrací set se závodním okruhem pro demoliční derby, složený z 25 dílků podlahového puzzle. Přidat křižovatku na závodní okruh, je podobné jako přilít olej do ohně. Nic nebude jako dřív, komu se podaří křižovatku projet a pro koho to bude konečná? Okruh je doplněn o parkoviště pro diváky a boxy pro závodníky. Celý set je velký 96 x 96 cm, tedy téměř 1 m2. Dílky je možné spojovat dohromady ve všech směrech a jakkoli je otáčet. Získáte tak hned několik variant. Také je možné dokoupit další jednotlivé díkly nebo sety a vše propojit. 

Rozměr: 96 x 96 cm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.
Použití: Puzzle skládejte pokud možno na rovné tvrdé podlaze, při použití na kobercích dochází ke snížení pevnosti spojů mezi dílky. Nedoporučujeme použití na kobercích s dlouhým chlupem. Dílky je možné otřít vlhkým hadříkem a následně dobře usušit. Nenamáčejte hrany dílků.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam