SIKU Model harvestor těžební stroj John Deere 1:87 kov 1652

kliknutím zvětšíte
SIKU Model harvestor těžební stroj John Deere 1652
SIKU Model harvestor těžební stroj John Deere 1652 SIKU Model harvestor těžební stroj John Deere 1652 SIKU Model harvestor těžební stroj John Deere 1652 SIKU Model harvestor těžební stroj John Deere 1652 SIKU Model harvestor těžební stroj John Deere 1652
ks
Výrobce:SIKU
Cena : 205,- Kč
Sklad:1 ks
EAN: 4006874016525
Výprodej - Autíčka a stroje Siku

Detailně zpracovaný kovový model lesnického těžebního stroje na těžbu dřeva od renomovaného německého výrobce Siku. Harvestor John Deere 1470 E je skutečné mostrum pro práci v lese. Jeho šest kol mu zajišťuje výbrnou stabilitu v jakémkoliv terénu a težební hlavice s podavačem si poradí s každýou prací v lese.
Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká.
Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce! Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Rozměr: 18 x 4,5 x 4 cm
Materiál: Kov a plastové části
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam