SIKU Auto sportovní Mercedes AMG SLS Black Series žlutý model kov 1542

kliknutím zvětšíte
SIKU Auto sportovní Mercedes AMG SLS Black Series žlutý model kov 1542
SIKU Auto sportovní Mercedes AMG SLS Black Series žlutý model kov 1542 SIKU Auto sportovní Mercedes AMG SLS Black Series žlutý model kov 1542 SIKU Auto sportovní Mercedes AMG SLS Black Series žlutý model kov 1542 SIKU Auto sportovní Mercedes AMG SLS Black Series žlutý model kov 1542 SIKU Auto sportovní Mercedes AMG SLS Black Series žlutý model kov 1542
Výrobce:SIKU
Cena : 129,- Kč
Sklad:1 ks
EAN: 4006874015429
DÁRKY - Auta a stroje - Osobní a dodávky

Související kategorie

Detailně propracovaný kovový model Siku Blister představuje Mercedes AMG SLS Black Series. Zaručeně nadchne malé i velké milovníky modelů. Supersportovní vůz s hvězdou Mercedes se pyšní kvalitním pevným kovem a plastovými doplňky. Model AMG SLS v žlutém designu je pátým modelem v řadě sportovních vozů Mercedes řady Black Series.

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

 

Rozměr: 80 x 25 x 30 mm
Materiál: Kov a plastové části
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam