Puzzle na podlahu staveniště

kliknutím zvětšíte
Podlahove puzzle staveniste
Podlahove puzzle staveniste Podlahove puzzle staveniste 01 Puzzle na podlahu staveniště Postav Si Město Puzzle na podlahu staveniště Postav Si Město Puzzle na podlahu staveniště Postav Si Město Podlahove puzzle staveniste 02 Puzzle na podlahu staveniště Postav Si Město Puzzle na podlahu staveniště Postav Si Město
ks
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 33,- Kč
Silnice

Vypusťte bagříky, jeřáby, sklápěčky i nakladače. Konečně mají své místo a můžou se pustit do stavby, třeba s Boříkem. Nechte tak vzniknout novému městu s domečky pro své obyvatele.

Předmětem prodeje je pouze jeden díl puzzle. Ostatní hračky a dílky jsou zobrazeny na obrázcích pouze jako příklad hry a skládání.

Rozměr: 195 x 195 mm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.
Použití: Puzzle skládejte pokud možno na rovné tvrdé podlaze, při použití na kobercích dochází ke snížení pevnosti spojů mezi dílky. Nedoporučujeme použití na kobercích s dlouhým chlupem. Dílky je možné otřít vlhkým hadříkem a následně dobře usušit. Nenamáčejte hrany dílků.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam