Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle

kliknutím zvětšíte
Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Megapolis, set 100 dílků podlahového puzzle Postav Si Město Velikost dilku
ks
Kód:PSM100001
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 2 590,- Kč
Sklad:2 ks
EAN: 08593085101714
Výhodné sady - Velké sady

Vítejte ve světě Megapolis - města, které překračuje hranice Vaší fantazie a otevírá dveře nekonečné zábavy pro Vaše děti! Představujeme Vám unikátní hrací set, který zahrnuje silnice, moře, přístav, Zoo i závodní okruh. Tento set je dokonalým řešením pro všechny malé dobrodruhy a snílky, kteří se chtějí ponořit do světa plného vzrušení a objevů.

Megapolis je více než jen obyčejný hrací set. Je to celý vesmír plný možností a kombinací, které vyvolávají radost a podporují rozvoj kreativity a fantazie u dětí.

🌟 100 dílků podlahového puzzle: Set obsahuje 100 kvalitních dílků s detailními obrázky pro maximálně realistický zážitek. Navíc lze jednotlivé části snadno spojit ve všech směrech a otáčet tak, jak potřebujete.

🌟 Gigantická velikost: Celková plocha setu je téměř 4 m2 (186 x 186 cm), což zaručuje spoustu prostoru pro hraní s auty, panenkami nebo jinými oblíbenými hračkami.

🌟 Flexibilní a modulární: Megapolis se přizpůsobí tvaru, který potřebujete - můžete ho rozložit na čtverec, obdélník nebo jakýkoliv jiný tvar. Dokonce můžete postavit silnice z jedné místnosti do druhé!

🌟 Snadné rozšíření: Pokud Vám velikost Megapolis nestačí, není nic jednoduššího než dokoupit další jednotlivé dílky nebo sety a vše propojit dohromady.

🌟 Neomezená zábava a kreativita: S Megapolis budou Vaše děti trávit hodiny a hodiny radostnou hrou plnou objevování nových možností a kombinací.

Nenechte si ujít příležitost udělat Vašim dětem radost a pořiďte jim tento úžasný hrací set! Objednejte si Megapolis ještě dnes a přesvědčte se sami o tom, že toto je to pravé město pro ty, kteří nedělají kompromisy a chtějí mít prostě to nejlepší.

Rozměr: 186 x 186 cm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Vybíráme pro Vás