J-Town, set z 25 dílků podlahového puzzle

kliknutím zvětšíte
J-Town, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
J-Town, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město J-Town, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město J-Town, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město J-Town, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město J-Town, set z 25 dílků podlahového puzzle Postav Si Město
ks
Kód:kopie PSM025020
Výrobce:Postav Si Město
Cena : 695,- Kč
Sklad:5 ks
Výhodné sady - Tématické sady

J-Town - Hrací set od dětí pro děti!

Mám obrovskou radost, že Vám můžu představit město J-Town, které sestavila moje dcerka. Jen tak jednou přišla a řekla: "Tatínku, já jsem sestavila město. Chci ti pomáhat." Prostě nádhera.

Navíc se jí moc povedlo. Co říkáte? Ideální pro všechny řidiče. S dostatkem místa pro domečky. Najdete zde i pastvinu a navíc dva heliporty.

Celková velikost setu je 96 x 96 cm (téměř 1 m2). A co je nejlepší? Můžete dokoupit další jednotlivé dílky nebo sety a vše propojit do gigantického hracího prostoru!

Nenechte Vaše děti čekat na nové příběhy odehrávající se v J-Townu! Pořiďte jim tento fantastický hrací set ještě dnes a užijte si společné chvíle plné radosti, smíchu a kreativity.

Rozměr: 96 x 96 cm
Materiál: Hladká lepenka tl. 2 mm. Oboustranná laminace PP folií s vrstvou EVA.
Upozornění: Tento výrobek není vhodný pro děti do 3 let.
Bezpečnost: Puzzle splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam